Harmonogram

Starachowice

Krosno

Dębica

Jelenia Góra

Lubin

Wałbrzych

Kłodzko

Skierniewice

Płock

Nowy Dwór Mazowiecki

Oświęcim

Tarnów

Chorzów

Pszczyna

Koszalin

Zamość

Mielec

Piotrków Trybunalski

Suwałki

Elbląg

Radom

Staszów

Poznań

Kępno

Toruń

Gorzów Wielkopolski

Gdańsk

Koszalin

Kędzierzyn Koźle

Częstochowa

Odbyte konferencje z poprzedniego cyklu 16 konferencji

Odbyte konferencje z bieżącecgo cyklu 29 konferencji

Planowane Konferencje z bieżącego cyklu 29 konferencji

RAMOWY PROGRAM KONFERENCJI

 

09.30 – 10.00 – Rejestracja gości
10.00 – 10.10 – Rozpoczęcie konferencji
10.10 – 10.45 – Wystąpienie eksperta – Wojciecha Myśleckiego pt. „Współpraca przedsiębiorców i samorządu terytorialnego podstawą rozwoju regionów”
10.45 – 11.25 – Wystąpienie Regionu BGK
11.25 – 11.45 – Warsztaty z gościem specjalnym mjr. Rocco A. Spencer pt. „Przewódź, podążaj za mną, albo zejdź mi z drogi”
11.45 – 12.15 – Przerwa kawowa
12.15 – 14.15 – Warsztaty z gościem specjalnym mjr. Rocco A. Spencer  pt. „Przewódź, podążaj za mną, albo zejdź mi z drogi”
14.15 – 17.00 – Zakończenie konferencji oraz Lunch

05.02.2019SuwałkiHotel Loft 1898 – Ul. Pułaskiego 24K, 16-400 SuwałkiZgłoś się
06.02.2019ElblągHotel Elbląg – Stary Rynek 54-59, 82-300 ElblągZgłoś się
12.02.2019RadomHotel Aviator – ul. J. Malczewskiego 18, 26-600 RadomZgłoś się
13.02.2019StaszówPałac Kurozwęki – ul. Zamkowa 3, 28-200 StaszówZgłoś się
19.02.2019PoznańHotel Andersia – Plac Andersa 3, 61-894 PoznańZgłoś się
20.02.2019KępnoHotel i Restauracja Kamiński - ul. Ks. P. Wawrzyniaka 34, 63-600 KępnoZgłoś się
26.02.2019MielecHotel Iskierka Business & SPA – ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 MielecZgłoś się
28.02.2019Piotrków TrybunalskiHotel Mercure – Aleje Armii Krajowej 22c, 97-300 Piotrków TrybunalskiZgłoś się
05.03.2019GdańskHotel Qubus – ul. Chmielna 47 - 52, 80-748 GdańskZgłoś się
07.03.2019KoszalinHotel Verde – ul. Koszalińska 1, 76-031 Mścice / KoszalinZgłoś się
12.03.2019Kędzierzyn KoźleHotel Solidaris – ul. Ludwika Waryńskiego 5, 47-223 Kędzierzyn-KoźleZgłoś się
13.03.2019CzęstochowaHotel Arche – ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa Zgłoś się
19.03.2019ToruńHotel Nicolaus – ul. Św. Ducha 14-16, 87-100 ToruńZgłoś się
21.03.2019Gorzów WielkopolskiHotel Qubus – ul. Orląt Lwowskich 3, 66-410 Gorzów WielkopolskiZgłoś się
28.03.2019ZamośćArtis Hotel & SPA – Sitaniec 1, 22-400 SitaniecZgłoś się
Konferencje za nami
04.09.2018StarachowiceMuzeum Przyrody i Techniki, ul. Wielkopiecowa 1, 27-200 Starachowice
06.09.2018KrosnoHotel Nafta Krosno, ul. Lwowska 21, 38-400 Krosno
07.09.2018DębicaHotel Gold, ul. Sportowa 22, 39-200 Dębica
11.09.2018Jelenia GóraHotel Mercure, ul. Sudecka 63, 58-500 Jelenia Góra
12.09.2018LubinHotel Europa, ul. Miroszowicka 1, 59-300 Lubin
13.09.2018WałbrzychHotel Maria, ul. Wrocławska 134 B, 58-306 Wałbrzych
14.09.2018KłodzkoHotel Metro View, ul. Boguszyn 79b, 57-300 Boguszyn
18.09.2018SkierniewiceHotel Rozdroże, al. Lipowa 37, 99-416 Nieborów
19.09.2018PłockHotel Tumski, ul. Piekarska 9, 09-400 Płock
20.09.2018Nowy Dwór MazowieckiHotel Warszawianka, Jachranka 77, 05-140 Serock
24.09.2018OświęcimHotel Galicja Superior, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 119, 32-600 Oświęcim
25.09.2018TarnówHotel Tarnovia, ul. Kościuszki 10, 33-100 Tarnów
26.09.2018ChorzówHotel Gorczowski, ul. Batorego 35, 41-506 Chorzów
27.09.2018PszczynaKsiążęca Bażantarnia, ul. Barbórki 47, 43-200 Pszczyna