Harmonogram

Starachowice

Krosno

Dębica

Jelenia Góra

Lubin

Wałbrzych

Kłodzko

Skierniewice

Płock

Nowy Dwór Mazowiecki

Oświęcim

Tarnów

Chorzów

Pszczyna

Leszno

Kalisz

Konin

Piła

Toruń

Elbląg

Ełk

Chełm

Puławy

Bielsk Podlaski

Tczew

Koszalin

Gorzów Wielkopolski

Opole

Przemyśl

Częstochowa

Łomża

Suwałki

Odbyte konferencje z poprzedniego cyklu 16 konferencji

Odbyte konferencje z bieżącecgo cyklu 29 konferencji

Planowane Konferencje z bieżącego cyklu 29 konferencji

RAMOWY PROGRAM KONFERENCJI

 

09.30 – 10.00 – Rejestracja gości
10.00 – 10.10 – Powitanie gości przez przedstawiciela BGK
10.10 – 10.35 – Wystąpienie eksperta: Wojciech Myślecki / Radosław Domagalski-Łabędzki
10.35 – 11.00 – Warsztaty z gościem specjalnym: mjr Rocco A. Spencer
11.00 – 11.45 – Dyskusja panelowa „Projekty samorządowe, a inwestycje przedsiębiorców – wspólne działanie szansą na rozwój lokalnych społeczności”
11.45 – 12.30 – Przerwa kawowa
12.30 – 14.00 – Warsztaty z gościem specjalnym: mjr Rocco A. Spencer
14.00 – 14.15 – Zakończenie
14.15 – 17.00 – Lunch / rozmowy kuluarowe

Informacja wkrótceLesznoWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceKaliszWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceKoninWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótcePiłaWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceToruńWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótce
ElblągWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceEłkWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceChełmWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótcePuławyWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceBielsk PodlaskiWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceTczewWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceKoszalinWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceGorzów WielopolskiWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceOpoleWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótcePrzemyślWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceCzęstochowaWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceŁomżaWięcej informacji wkrótce.
Informacja wkrótceSuwałkiWięcej informacji wkrótce.
Konferencje za nami
04.09.2018StarachowiceMuzeum Przyrody i Techniki, ul. Wielkopiecowa 1, 27-200 Starachowice
06.09.2018KrosnoHotel Nafta Krosno, ul. Lwowska 21, 38-400 Krosno
07.09.2018DębicaHotel Gold, ul. Sportowa 22, 39-200 Dębica
11.09.2018Jelenia GóraHotel Mercure, ul. Sudecka 63, 58-500 Jelenia Góra
12.09.2018LubinHotel Europa, ul. Miroszowicka 1, 59-300 Lubin
13.09.2018WałbrzychHotel Maria, ul. Wrocławska 134 B, 58-306 Wałbrzych
14.09.2018KłodzkoHotel Metro View, ul. Boguszyn 79b, 57-300 Boguszyn
18.09.2018SkierniewiceHotel Rozdroże, al. Lipowa 37, 99-416 Nieborów
19.09.2018PłockHotel Tumski, ul. Piekarska 9, 09-400 Płock
20.09.2018Nowy Dwór MazowieckiHotel Warszawianka, Jachranka 77, 05-140 Serock
24.09.2018OświęcimHotel Galicja Superior, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 119, 32-600 Oświęcim
25.09.2018TarnówHotel Tarnovia, ul. Kościuszki 10, 33-100 Tarnów
26.09.2018ChorzówHotel Gorczowski, ul. Batorego 35, 41-506 Chorzów
27.09.2018PszczynaKsiążęca Bażantarnia, ul. Barbórki 47, 43-200 Pszczyna