Harmonogram

Starachowice

Krosno

Dębica

Jelenia Góra

Lubin

Wałbrzych

Kłodzko

Skierniewice

Płock

Nowy Dwór Mazowiecki

Oświęcim

Tarnów

Chorzów

Pszczyna

Olsztyn

Katowice

Mielec

Kielce

Piła

Leszno

Kalisz

Konin

Lublin

Szczecin

Radom

Wrocław

Poznań

Białystok

Toruń

Gorzów Wielkopolski

Sopot

Kraków

Łódź

Opole

Odbyte konferencje z poprzedniego cyklu 16 konferencji

Odbyte konferencje z bieżącecgo cyklu 29 konferencji

Planowane Konferencje z bieżącego cyklu 29 konferencji

RAMOWY PROGRAM KONFERENCJI

 

09.30 – 10.00 – Rejestracja gości, powitalna kawa
10.00 – 10.10 – Otwarcie konferencji
10.10 – 10.30 – „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny” – ekspert BGK
10.30 – 10.45 – „Rola Banku Gospodarstwa Krajowego w rozwoju Polski” – Dyrektor Regionu BGK
10.45 – 11.20 – „Odpowiedzialne przywództwo” – warsztat mjr Rocco Spencer’a
11.20 – 11.40 – Przerwa kawowa / podział konferencji na II bloki tematyczne
11.40 – 13.40 – „Wsparcie BGK dla przedsiębiorców” „Produkty mieszkaniowe BGK – wsparcie samorządów”
13.40 – 15.00 – Lunch, porady eksperckie przy stoiskach, zakończenie konferencji

RAMOWY PROGRAM KONFERENCJI

Konferencje za nami
04.09.2018StarachowiceMuzeum Przyrody i Techniki, ul. Wielkopiecowa 1, 27-200 Starachowice
06.09.2018KrosnoHotel Nafta Krosno, ul. Lwowska 21, 38-400 Krosno
07.09.2018DębicaHotel Gold, ul. Sportowa 22, 39-200 Dębica
11.09.2018Jelenia GóraHotel Mercure, ul. Sudecka 63, 58-500 Jelenia Góra
12.09.2018LubinHotel Europa, ul. Miroszowicka 1, 59-300 Lubin
13.09.2018WałbrzychHotel Maria, ul. Wrocławska 134 B, 58-306 Wałbrzych
14.09.2018KłodzkoHotel Metro View, ul. Boguszyn 79b, 57-300 Boguszyn
18.09.2018SkierniewiceHotel Rozdroże, al. Lipowa 37, 99-416 Nieborów
19.09.2018PłockHotel Tumski, ul. Piekarska 9, 09-400 Płock
20.09.2018Nowy Dwór MazowieckiHotel Warszawianka, Jachranka 77, 05-140 Serock
24.09.2018OświęcimHotel Galicja Superior, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 119, 32-600 Oświęcim
25.09.2018TarnówHotel Tarnovia, ul. Kościuszki 10, 33-100 Tarnów
26.09.2018ChorzówHotel Gorczowski, ul. Batorego 35, 41-506 Chorzów
27.09.2018PszczynaKsiążęca Bażantarnia, ul. Barbórki 47, 43-200 Pszczyna
07.03.2019MielecHotel Atena, ul. Przemysłowa 67, 39-300 Mielec
14.03.2019PoznańHotel Mercure, ul. Roosevelta 20, 60-829 Poznań
20.03.2019KatowiceHotel Vienna House Easy, ul. Sokolska 24, 40-086 Katowice
21.03.2019KielceBest Western Grand Hotel, ul. Sienkiewicza 78,  25-501 Kielce
21.03.2019PiłaHotel Forma, ul. Żeromskiego 90, 64-920 Piła
26.03.2019LublinLubelskie Centrum Konferencyjne, ul. Artura Grottgera 2, 20-029 Lublin
28.03.2019Gorzów WielkopolskiWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Sikorskiego 107, 66-400 Gorzów Wlk
28.03.2019LesznoHotel Akwawit, ul. Św. Józefa 5, 64-100 Leszno
02.04.2019SopotHotel Sopot, ul. J.J. Haffnera 88, 81-715 Sopot
04.04.2019SzczecinHotel Bukowy Park, ul. Radosna 66, 70-752 Szczecin
05.04.2019KoninHotel Portofino, ul. Ślesińska 42, 62-510 Konin
09.04.2019KaliszHotel Kristoff, Łaszków 8A, 62-814 Blizanów k. Kalisza
16.04.2019WrocławHaston City Hotel, ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław
25.04.2019RadomHotel Aviator, ul. Malczewskiego 18, 26-600 Radom
07.05.2019BiałystokHotel Traugutta 3, ul. R. Traugutta 3, 15-145 Białystok
08.05.2019OlsztynHotel Kopernik, Aleja Warszawska 37, 10-081 Olsztyn
09.05.2019ToruńHotel Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18, 87-100 Toruń
17.05.2019ŁódźŁódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G, 90-349 Łódź, Wejście środkowe, sala K1
21.05.2019OpoleHotel Mercure, ul. Krakowska 57-59, 45-018 Opole
23.05.2019KrakówHotel Park Inn by Radisson, ul. Monte Cassino 2, 30-337 Kraków